Misje Kanoniczne Doradców Życia Rodzinnego na lata 2015 – 2016            

 

Lp.

Imię i nazwisko doradcy życia rodzinnego

Miejscowość, w której znajduje się poradnia

Parafia

1.

Baran Aneta

Kuczki

św. Józefa

2.

Białecka Elżbieta

Żarnów

św. Mikołaja

3.

Błazik Grażyna

Radom

Matki Odkupiciela, Św. Rafała

4.

Bodo Barbara

Jastrząb

św. Jana Chrzciciela

5.

Cieślak Maria

Głowaczów

św. Wawrzyńca

6.

Chojak Elżbieta

Skarżysko Kamienna

MB. Ostrobramskiej

7.

Chojnacka Krystyna

Czermno

św. Mikołaja

8.

Chomicz Maria

Opoczno

Podwyższenia Krzyża św.

9.

Chudzik Urszula

Jedlińsk

św. Piotra i Andrzeja

10.

Czyż Iwona

Radom

św. Stefana

11.

Dąbrowa Anna

Bliżyn

Św. Ludwika

12.

Dębińska Izabela

Tomaszów Mazowiecki

św. Marcina

13.

Duda Ewa

Radom

ONMP

14.

Durlik Czesława

Czarna

Nawiedzenia NMP

15.

Falińska Jolanta

Młodocin

św. Zofii

16.

Farbiś Justyna

Makowiec

Wniebowzięcia NMP

17.

Florek Bogumiła

Lisów

Nawiedzenia NMP

18.

Gajda Wioletta

Kozienice

św. Rodziny

19.

Gizińska Beata

Góra Puławska

św. Wojciecha

20.

Gil Małgorzata

Radom

Św. Pawła Apostoła

21.

Gilowska Longina

Tarłów i Lipsko

św. Trójcy

22.

Górecka Iwona

Bierwce

Niepokalanego Serca NMP

23.

Goszcz Małgorzata

Nieznamierowice

św. Andrzeja

24.

Gudowicz Maria Beata

Opoczno

Podwyższenia Krzyża Św.

25.

Ignacak Anna

Starachowice

Niepokalanego Poczęcia NMP, MB Nieustającej Pomocy

26.

Jabłońska Beata

Grabowiec

św. Mikołaja

27.

Janik Ewa

Radom

św. Józefa Oblubieńca NMP

28.

Jaworska Jolanta

Sławno k/Opoczna

Wniebowzięcia NMP

29.

Kacprzak Monika

Radom

Św. Teresy

30.

Kaszo - Stanik Katarzyna

Radom

Św. Jana

31.

Koczubiej Paulina

Starchowice

Najświętszego Serca Jezusowego

32.

Koszarski Konstanty

Pawłów

Św. Jana

33.

Kozieł Bożena

Wysokie Koło

NMP Królowej Różańca Świętego

34.

Kramarska Małgorzata

Orońsko,  Szydłowiec

Wniebowzięcia NMP, św. Zygmunta

35.

Krzosek Dorota

Jastrzębia, Radom

Zwiastowania NMP, MB Miłosierdzia

36.

Kuźnia Iwona

Rozniszew

Narodzenia NMP

37.

Kwaśkiewicz Elżbieta

Radoszyce

św. Apostołów Piotra i Pawła

38.

Kwaśkiewicz Mariusz

Radoszyce

św. Apostołów Piotra i Pawła

39.

Lesiak Maria

Młodocin

św. Zofii

40.

Łomża Jadwiga

Klwów

św. Macieja

41.

Ługowska Kościug Joanna

Kozienice

Św. Krzyża, św. Rodziny

42.

Maj Iwona

Skarżysko Kamienna

NSJ

43.

Majcher Bożena

Chybice

św. Małgorzaty

44.

Majdańska Krystyna

Radom

św. Jadwigi

45.

Maksym Agnieszka

Pionki

Św. Barbary

46.

Marchewka Urszula

Radom

św. Łukasza

47.

Mazur Justyna

Opoczno

św. Bartłomieja

48.

Mazur Wiesław

Opoczno

św. Bartłomieja

49.

Molik Ewa

Odechów

Zwiastowania NMP

50.

Morawska Jadwiga

Paradyż

Przemienia Pańskiego

51.

Mortka Agnieszka

Przytyk

Podwyższenia Krzyża Świętego

52.

Murawska Marzena

Pionki

NMP Królowej Polski

53.

Nawrocka Zofia

Przysucha

Św. Jana

54.

Niedziela Jadwiga

Skaryszew

Św. Jakuba

55.

Nowak Barbara

Jasieniec Iłżecki

MB. Różańcowej

56.

Nowak Ryszard

Jasieniec Iłżecki

MB. Różańcowej

57.

Nowakowska Maria

Końskie

Chrystusa Odkupiciela

58.

Oczkowska Elżbieta

Starachowice

MB. Częstochowskiej

59.

Olszewska Magdalena

Potworów

św. Doroty

60.

Olszewski Sławomir

Potworów

św. Doroty

61.

Orzechowska Elżbieta

Starachowice

św. Trójcy

62.

Orzechowski Jacek

Starachowice

św. Trójcy

63.

Ostatek Anna

Radom

Św. Rodziny

64.

Pawelec Bożena

Radom

Św. Urszuli Ledóchowskiej

65.

Piasek Beata

Zakrzew

św. Jana Chrzciciela

66.

Piechurska Krystyna

Jedlnia Kościelna

św. Mikołaja

67.

Piątek Teresa

Radom

Chrystusa Nauczyciela

68.

Prasał Małgorzata

Końskie

św. Mikołaja

69.

Ptasińska Edyta

Starachowice

Wszystkich Świętych

70.

Pyzara Katarzyna

Pelagów

MB. Częstochowskiej

71.

Romanik Agnieszka

Przysucha

Miłosierdzia Bożego

72.

Rus Bożena

Radom

Chrystusa Króla

73.

Rus Tomasz

Radom

Chrystusa Króla

74.

Rut Agnieszka

Stąporków

Wniebowzięcia NMP

75.

Rut Tomasz

Stąporków

Wniebowzięcia NMP

76.

Ryciak Maria

Tomaszów

św. Jadwigi

77.

Sabat Surdy Ewa

Mirzec

św. Leonarda

78.

Sałek Bożena

Radom

Bł. Annuarity

79.

Skoczek Teresa

Radom

MB Królowej Świata

80.

Smolarek Teresa

Opoczno

św. Bartłomieja

81.

Sołkiewicz Anita

Suchedniów

Św. Andrzeja

82.

Stachniak Teresa

Zwoleń

Podwyższenia Krzyża Świętego.

83.

Stachurska Anna

Gielniów

Bł. Władysława z Gielniowa

84.

Stani Julita

Radom

św. Kazimierza, MB Częstochowskiej

85.

Stanik Bernadeta

Radom

Świętego Krzyża

86.

Szafrańska Zofia

Przedbórz

św. Aleksego

87.

Szymczyk Edyta

Stanowiska

św. Jakuba

88.

Świderska Renata

Radom

Opatrzności Bożej

89.

Traczyńska Teresa

Sienno

św. Zygmunta

90.

Urban Małgorzata

Koszary, Iłża

św. Andrzeja, Wniebowzięcia NMP

91.

Wakuła Aneta

Wierzbica

św. Stanisława

92.

Wawrzyńczk - Pawul Małgorzata

Drzewica

św. Łukasza

93.

Węglarska Anna

Zajączków

Najświętszego Serca Jezusowego

94.

Wieteska Justyna

Stromiec

św. Jana Chrzciciela

95.

Wojutyńska Elżbieta

Białobrzegi

Św. Trójcy

96.

Wrońska Julita

Mroczków

Św. Rocha

97.

Wrzesień Ewa

Skrzyńsko

św. Wojciecha

98.

Zalewska Grażyna

Radom

św. Alberta

99.

Zawadzka Edyta

Kozienice

Św. Krzyża, św. Rodziny

100.

Zawisza Jolanta

Gadka

św. Piotra i Pawła

101.

Zawisza Ireneusz

Gadka

św. Piotra i Pawła

102.

Żychlińska Alicja

Radom

Chrystusa Dobrego Pasterza, NSJ

103.

Żyła Alicja

Małęczyn

św. Andrzeja